Collection: Home Accessories
Who doesn't like that funny mug or just the right accessory to add to a special gift? We have you covered with our home accessories.
-
Christmas Donkey Tea Towel
Regular price $18.00 USDRegular priceUnit price / perSale price $18.00 USD -
Bamboo Wood Knot Cocktail Skewer Picks - 3.5 Inches
Regular price $6.35 USDRegular priceUnit price / perSale price $6.35 USD -
Pumpkin Harvest Napkin
Regular price $7.50 USDRegular priceUnit price / perSale price $7.50 USD -
Christmas Fridolin Mouse Napkin
Regular price $7.50 USDRegular priceUnit price / perSale price $7.50 USD -
Christmas Arbor Napkin
Regular price $7.50 USDRegular priceUnit price / perSale price $7.50 USD -
Vintage America Napkins
Regular price $7.50 USDRegular priceUnit price / perSale price $7.50 USD -
10" Capri Pepper Mill & Salt Mill Set
Regular price $36.95 USDRegular priceUnit price / perSale price $36.95 USD -
Oh Christmas Tree Napkin
Regular price $7.50 USDRegular priceUnit price / perSale price $7.50 USD -
Spooky Splash Napkin
Regular price $7.50 USDRegular priceUnit price / perSale price $7.50 USD -
Grove: Gourmet Cheese Tool Set
Regular price $24.50 USDRegular priceUnit price / perSale price $24.50 USD -
Let's Celebrate Napkin
Regular price $7.50 USDRegular priceUnit price / perSale price $7.50 USD -
BBQ Napkins
Regular price $7.50 USDRegular priceUnit price / perSale price $7.50 USD -
Ms. Moon's Halloween Napkin
Regular price $7.50 USDRegular priceUnit price / perSale price $7.50 USD -
Christmas Pup Napkin
Regular price $7.50 USDRegular priceUnit price / perSale price $7.50 USD -
Late Harvest: Cheese Board
Regular price $18.75 USDRegular priceUnit price / perSale price $18.75 USD -
Yuletide Santa Napkin
Regular price $7.50 USDRegular priceUnit price / perSale price $7.50 USD -
Pepper Mill Stainless Steel 12"
Regular price $59.99 USDRegular priceUnit price / perSale price $59.99 USD -
Christmas Cheers Napkin
Regular price $7.50 USDRegular priceUnit price / perSale price $7.50 USD -
Marble Cheese Board with legs
Regular price $45.00 USDRegular priceUnit price / perSale price $45.00 USD -
Large Marble Mortar & Pestle
Regular price $75.00 USDRegular priceUnit price / perSale price $75.00 USD
Subscribe to our emails
Be the first to know about new collections and exclusive offers.